UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
biuro@autorondo.com.pl
tel. 91 400 00 08

Centrum Usług Motoryzacyjnych

Firma

Auto Rondo - Centrum Usług Motoryzacyjnych to nowoczesna i dynamiczna firma, która powstała jako realizacja marzeń o prowadzeniu własnego warsztatu samochodowego chęć i zaoferowania nowej jakości i poziomu usług.

Jest to wyraz też naszej pasji do szeroko pojętego świata motoryzacji. Pasja ta wcześniej realizowana była przez aktywną i zaangażowaną obserwację współczesnej oraz dawnej motoryzacji. Śledzenie premier i nowości światowych producentów samochodów, uczestnictwo w targach, wystawach i jazdach testowych to wszystko pomaga nam być na bieżąco w zagadnieniach związanych z naszą nową działalnością.

Posiadając różne marki i modele samochodów byliśmy, jesteśmy i będziemy też aktywni w tak popularnych dziś inicjatywach jak różnego rodzaju Stowarzyszenia, Kluby i Fora motoryzacyjne.

Nasze doświadczenie to także praca w strukturach uznanego niemieckiego producenta takich samochodów jak AUDI, Volkswagen, Porsche, Bentley czy Skoda.

Wszystko to jak sądzimy dało nam gruntowne podstawy do profesjonalnej i uczciwej obsługi naszych obecnych, nowych i przyszłych klientów.

„Obsługuj klienta tak, jak sam chciałbyś być obsłużonym"

...to słowa, które chcemy by były naszym hasłem przewodnim w codziennej działalności.

AUTO RONDO na Facebook
Ważne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia X